| 최소 주문 수량: | 1세트 |
| 가격: | 협상 가능 |
| 표준 포장: | 합판 포장 |
| 배송 기간: | 5~8 영업일 |
| 결제수단: | d/a, t/t |
| 공급능력: | 500 세트/달 |
| Sample holding holes | 4 |
| Temperature control range | Room temperature ~ 99℃ |
| Temperature control accuracy | ±0.1℃ |
| Timing range | 0 to 99 minutes (adjustable) |
| Sample stirring speed | 1500r/min |
| Working power supply | AC220V±10%, 50Hz |
| Maximum power | ≤1500W |
| Dimensions | 550mm × 370mm × 550mm |
| Weight | 26.7kg |